Skip to content Skip to footer

Діючий Фокус Ейвон Березень 3 2023

Діючий Фокус Ейвон Березень 3 2023 є актуальним з 1 по 31 березня 2023 року. Ціни у гривнях. Журнал Фокус на бізнес доступний безкоштовно, без реєстрації.

Дивіться діючий Фокус Ейвон Україна

Наші канали

Це найпростіший і найшвидший спосіб дізнатися про початок дії каталогу Ейвон або про публікацію нового каталогу. Як тільки на сайті з’явиться новий каталог, ми повідомимо в зручний для Вас месенджер. Ви отримаєте посилання на онлайн каталог. Усі посилання на електронні каталоги зберігаються без змін. Вам буде зручно знаходити потрібний журнал та порівнювати ціни в будь-який момент часу. Приєднуйтесь!

Як заощадити при покупці в Ейвон?

Щоб покупка в Avon була особливо вигідною, порівнюйте ціни поточного каталогу з цінами в розпродажі, журналі фокус або новому каталозі компанії. Онлайн ціни в діючому каталозі Ейвон можуть відрізнятися від цін у паперовому журналі. Уточнюйте у представника компанії. Вигідної покупки!

Спеціальна пропозиція для Представників у березні 2023.

ТІЛЬКИ В МОБІЛЬНОМУ ДОДАТКУ AVON ON!

1490715 Туалетна вода Full Speed для Нього 30 мл.

  1. Спеціальна пропозиція для Представників діє на всій території Украіни, крім тимчасово окупованих територій Украіни, з 01 по 31 січня 2023 року включно для зареєстрованих Представників. Організатор ДП «ЕйвонКосметікс Юкрейн», 08325, Кивська обл., Бориспільськийрайон, с. Щасливе, вул. Харківськешосе, 5. Про детальні умови проведення Програми дізнайся на my.avon.ua.
  2. Для виконання умов спеціальної пропозиції учаснику необхідно розмістити замовлення за допомогою додатку Avon On у період 01 по 31 січня включно на суму від 499 грн за цінами каталогу Ейвон. Пропозиція не є накопичувальною. Замовляючи на суму 499 грн, ти можеш придбати ПО ОДНОМУ КОЖНОГО АРОМАТУ 30 мл за весь період дії пропозиції. Під заохочувальним товаром мається на увазі Туалетна вода Full Speed для Нього, 30 мл та Парфумна вода Perceive для Неї 30 мл.
  3. Вартість заохочувального товару включає ПДВ, не підлягає знижці Представника і входить до бази розрахунку знижки в кампанії, в якій передається заохочувальний товар.

Кількість заохочувальних товарів обмежена. У разі закінчення таких товарів Організатор Програми має право змінити їх на інші заохочувальні товари.

Мобільний додаток Avon On ти можеш завантажити, відсканувавши QR-кодза допомогою свого смартфона або відкривши Google Play (для Android)/ App Store (для iPhone/iPad) та ввівши у рядок пошуку повну назвудодатку Avon On.

Як дивитися журнал Фокус Ейвон?

По краях сторінки журналу розташовані піктограми ◄ вліво або вправо ►, використовуйте їх, щоб перегортати сторінку. Відкривайте Фокус на весь екран, натискаючи ◄ ►, розташований у верхньому правому куті сторінки.

Основні каталоги Ейвон