Skip to content Skip to footer

Avon каталог діючий березень 3 2023

Avon каталог діючий березень 3 2023 працює з 1 по 31 березня 2023 року. Ціни у гривнях. Каталог Ейвон діючий доступний без реєстрації та безкоштовно!

Каталог Ейвон діючий березень 2023

Підписуйтесь!

Як дізнатися про вихід нового каталогу Avon?

Підписуйтесь на наші канали у месенджерах. Це найпростіший і найшвидший спосіб дізнатися про початок дії каталогу Ейвон або про публікацію нового каталогу. Як тільки на сайті з’явиться новий каталог, ми повідомимо в зручний для Вас месенджер. Ви отримаєте посилання на онлайн каталог. Усі посилання на електронні каталоги зберігаються без змін. Вам буде зручно знаходити потрібний журнал та порівнювати ціни в будь-який момент часу. Приєднуйтесь!

Економія при покупці Avon

Як заощадити кошти в каталозі Avon?

Щоб покупка в Avon була особливо вигідною, порівнюйте ціни діючого каталогу Avon з цінами в розпродажі, журналі Фокус або новому каталозі компанії. Онлайн ціни в діючому каталозі Ейвон можуть відрізнятися від цін у паперовому журналі. Уточнюйте у представника компанії. Вигідної покупки!

Найбільш пиширені питання про діючий каталог Ейвон.

Як подивитися діючий каталог Ейвон?

Натисніть на будь яке зображення діючого каталогу Ейвон. По краях сторінки каталогу розміщені значки ◄ вліво або вправо ►, використовуйте їх, щоб перегортати сторінку.

Як завантажити діючий каталог Avon PDF?

Діючий каталог Ейвон доступний у форматі PDF (одним файлом). PDF-каталог зручно пересилати у соціальних мережах, месенджерах та електронною поштою. Щоб скачати поточний каталог Ейвон у форматі PDF, пройдіть за цим посиланням: PDF каталоги >>.

Який період дії основного каталогу Ейвон в Україні?

Період дії каталогу Ейвон 2023 становить календарний місяць лютий 2023 року. Іншими словами, ціни актуального каталогу дійсні з 1-го по 28 лютого 2023 року. З початком нового місяця, почнуть діяти ціни наступного каталогу Ейвон. Щоб не пропустити час дії поточного каталогу, підпишіться на наші канали Viber, Telegram або WhatsApp. Ми повідомимо про час виходу каталогу та актуальність його цін.

Коли вийде новий каталог Ейвон?

Новий каталог Ейвон Березнь 2023 з’явиться на нашому сайті 15 лютого 2023 року. Це орієнтовна дата публікації наступного каталогу «Ейвон» в Україні. Щоб отримувати повідомлення про вихід наступного каталогу, підпишіться на один із наших каналів у соціальних месенджерах: Viber, Telegram або WhatsApp. Як тільки новий каталог з’явиться на сайті, ми скинемо його до месенджера. Приєднуйтесь!

Скільки каталогів Avon випускає на рік?

В Україні компанія Avon випускає 12 основних каталогів на рік. Але для різних країн випускається різна кількість каталогів. Наприклад, у Бразилії діє 20 каталогів на рік.

Новинки діючого каталогу Avon

Що нового у діючому каталозі Avon?

Зверніть увагу на нічні креми, сторінка 105.

ДЛЯ ШКІРИ 35 +. 1387113 Нічний крем для обличчя «Оновлення» 50 мл. Розгладжує зморшки, відновлює пружність і омолоджує шкіру. Вартість одного продукту 299,00 гривень.
ДЛЯ ШКІРИ 45 +. 1387111 Нічний відновлювальний крем для обличчя 50 мл. Підтягує і розгладжує шкіру, зменшує зморшки і повертає шкірі сяйво. Вартість одного продукту 299,00 гривень.
ДЛЯ ШКІРИ 55 +. 1387110 Нічний відновлювальний крем для обличчя 50 мл. Зміцнює шкіру, робить контури обличчя більш чіткими і покращує еластичність шкіри. Вартість одного продукту 299,00 гривень.

Спецільна пропозиція: 2 крема за 229,00** гривень!

**твоя ціна за умови придбання будь-яких 2-х ароматів зі стор. 104-105.

Скільки коштує пробний зразок для крема?


КУПУЙ ПРОБНИЙ ЗРАЗОК ЛИШЕ ЗА 20 ГРИВЕНЬ.

1390580 Нічний крем для обличчя «Оновлення» – пробний зразок (2 мл).
1390581 Нічний відновлювальний крем для обличчя – пробний зразок (2 мл).
1390583 Нічний оновлювальний крем для обличчя – пробний зразок (2 мл).

*Технологія антивікового догляду за шкірою Avon ANEW Protinol™ отримала срібну нагороду премії Едісон у категорії « Передовий догляд за шкірою» у 2021 році. Детальніше за посиланням: https://edisonawards.com/winners2021.php.

Зверніть увагу!

На що варто звернути увагу у діючому каталозі?

Всі ціни у діючому каталозі Ейвон вказані у гривнях!

ДП « Ейвон Косметікс Юкрейн» (офіційний продавець Avon в Україні) – член Української Асоціації Прямого Продажу (УАПП) www.udsa.org.ua.

Спреї AVON не руйнують озоновий шар атмосфери.

Для упаковки продукції AVON використовується тільки картон та папір, вироблений із вторинної сировини.

Повернення товару

Як повернути товар з діючого каталогу Avon?

Компания Avon гарантує 100% якість свого товару. Але, якщо потрібно, то Протягом 21 календарного дня Ви можете обміняти або повернути товар, якість якого вас не задовольняє. Для здійснення обміну або повернення зверніться до Вашого Представника Avon. Зверніть увагу! Деякі товари в діючому каталозі мають обмежену можливість повернення відповідно до законодавста України. Детальніше див. за посиланням my.avon.ua.

В яких країнах віробляється косметика Avon?

Товари Avon виготовлені в Німеччині, Польщі, Франції, Чехії, Великобританії, Китаї, Кореї, Аргентині, Бразилії, Італії, Іспанії тощо. Дивись місце та дату виготовлення на упаковці. Строк придатності косметичної продукції – 3 роки від дати виготовлення. Не застосувати після його закінчення. Зберігати від +5°до +25° С. Продукція не призначена для споживання в якості їжі, лише для зовнішнього застосування.

Строк служби для годинників, біжутерії, електротехнічних виробів – 1 рік, для решти некосметичної продукції – 2 роки з дати покупки.

Основні каталоги Ейвон