Skip to content Skip to footer

Каталог Дистилері Ейвон Україна

Каталог Дистилери Ейвон Україна — це онлайн копія паперового каталогу Distillery. Ціни у гривнях. Каталог доступний безкоштовно та без реєстрації.

Дивитися каталог Дистилері Ейвон Україна

Як дивитися каталог Дистилері?

По краях сторінки журналу розташовані піктограми ◄ вліво або вправо ►, використовуйте їх, щоб перегортати сторінку. Відкривайте Дистилери на весь екран, натискаючи ◄ ► піктограму, розташовану у верхньому правому куті кожної сторінки.

Приєднуйтесь до наших каналів Viber, Telegram, WhаtsApp

Це найпростіший і найшвидший спосіб дізнатися про початок дії каталогу Ейвон або про публікацію нового каталогу. Як тільки на сайті з’явиться новий каталог, ми повідомимо в зручний для Вас месенджер. Ви отримаєте посилання на онлайн каталог. Усі посилання на електронні каталоги зберігаються без змін. Вам буде зручно знаходити потрібний журнал та порівнювати ціни в будь-який момент часу. Приєднуйтесь!

Як заощадити при покупці в Ейвон?

Щоб покупка в Avon була особливо вигідною, порівнюйте ціни поточного каталогу з цінами в розпродажі, журналі фокус або новому каталозі компанії. Онлайн ціни в діючому каталозі Ейвон можуть відрізнятися від цін у паперовому журналі. Уточнюйте у представника компанії. Вигідної покупки!

Що означає Дистилері?

Косметика Дистилері (Distillery) – це новий еко-бренд чистої натуральної косметики для догляду за шкірою обличчя та яскравого макіяжу, представлений ексклюзивно в Avon Україна. Новий бьюті-бренд чистої косметики з екологічно чистими високо концентрованими веган-інгредієнтами.

В основі філософії Distillery лежить ідея «чистої краси» – clean beauty, що передбачає етичне виробництво компонентів, зменшення відходів, упаковку, що переробляється. Жодної шкоди ні природі, ні людині!

Основні каталоги Ейвон